(PICTURED: Whaddon House, SW1X to let through John D Wood & Co. exterior) - A swanky London flat once shared by Ringo Starr and George Harrison at the height of Beatlemania is up for rent for 1,400 per week. The three-bedroom apartment in Knightsbridge was home to the legendary music stars during their first world tour in 1964 and is where the Beatles met for a cup of tea before travelling to Buckingham Palace to receive their MBEs. The pair, who shared the Whaddon House flat with Georges future wife, Pattie Boyd, moved into the property after it was recommended to them by their manager, Brian Epstein, who lived upstairs on the fifth floor from 1963 to 1965., Image: 331941741, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, Caters News

Byt, kde prožívali svou největší slávu členové skupiny Beatles (George Harrison a Ringo Starr) je k pronájmu. Pokud byste o něj měli zájem, tak si připravte 7 000 liber měsíčně.

Byt se třemi ložnicemi v Knightsbridge byl domovem legendárních hvězd během prvního světového turné v roce 1964 a je místem, kde Beatles popíjeli šálek čaje předtím, než dostali Řád Britského impéria (M.B.E). Řád je určen pro významné lidi, kteří se zasloužili o rozvoj království a jeho prestiž ve světě.

Tento krok byl britské královně vyčítán a objevovala se i taková tvrzení, že zpěváci popu, kteří vyjí do mikrofonu, nemohou dostat národní vyznamenání. Zády se ke královně otočily i lidé, kteří vyznamenání dostali už dříve. Královnu to však nechávalo chladnou a naopak jim celá královská rodina fandila.
V roce 1969 však John Lennon svůj řád vrátil zpět. Důvodem byla anglická účast v bitvě Biafře a podpora Američanů ve válce s Vietnamem.

 

Jedna ze tří ložnicí s krásným výhledem
Stylová kuchyň
Společenská místnost, kde členové Beatles společně popíjeli šálky čaje.
Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno