Začalo to roztomilým prdíkem

Moc dobře si uvědomuji, že prdění ve vztahu je vážné téma, třebaže může znít na první poslech velmi úsměvně. S manželem jsme spolu 8 let a za tu dobu snad neexistuje situace, během které bych manžela neviděla. Je to zcela pochopitelné a stejně tak je jasné, že zadržovat před sebou po celou tu dobu větry by nebylo přirozené. Chápu, když před sebou neprdí nějaký nově vzniklý pár. V manželství je to však běžné. I já si občas prdnu a nestydím se za to. Jak říkala moje babička: „Lepší jeden prd, než deset doktorů.“

Dodnes si vzpomínám na to, když si manžel v mojí přítomnosti prdnul poprvé. Zvedal něco těžkého a vylétlo to z něj jak rachejtlička. Styděl se a červenal se až za ušima. Řekl jsem mu, že je to v pořádku. Přeci není třeba dělat z něčeho takového velkou věc. Toto moje rozhodnutí však odstartovalo něco, co jsem doopravdy nečekala.

Co krok, to prd

Podle nějakého průzkumu prdí ženy v průměru 3,28krát denně, muži 13,65krát. To rozhodně není málo, ale kdyby do tohoto průměru zapadal můj manžel, byla bych štěstím bez sebe. Ten můj si totiž za den prde až stokrát. Nestydí se prdět u jídla, nestydí se prdět během předehry, nestydí se prdnout si v uzavřeném prostoru auta, kde s námi jede naše roztomilá dcera.

Když ho okřiknu, je schopný prdnout si naschvál. Přijde mi, jako by mě zcela přestal respektovat. Když jsem ho chtěla poslat k doktorovi, rázně odmítl. Že přeci neexistuje doktor, který by se specializoval na prdy. Což mu pochopitelně vyvracím. Léky na plynatost odmítá, stejně jako všechny jiné prášky. Patří totiž k těm lidem, kteří raději budou trpět, než aby spolkli lék.

Zkoušela jsem vařit jinak

Přemýšlela jsem nad tím, zda-li za manželovo nadýmáním není moje vaření. Z receptů jsem vynechala veškerou čočku a další luštěniny. Potraviny, které mohou způsobovat nadýmání, jsem zcela vypustila. Kromě luštěnin je to třeba bílý rafinovaný cukr, uzeniny, houby, kořeněné jídla či zrající sýry. Zatrhla jsem doma alkohol a kávu. Začala jsem používat více bylinek, ale nepomohlo to. Bohužel nejsem schopná hlídat manželův jídelníček, když je v práci.

Máte také uprděné manžílky?

Byla bych skutečně ráda, kdybych od nějaké jiné zkušené manželky dostala zcela seriózní radu, jak v této situaci pokračovat. Já už jsem v koncích a doma se začínám dusit… psychicky i fyzicky. Naše manželství začíná být… na prd. Nikdy bych si nemyslela, že kvůli něčemu takovému začnu přemýšlet o rozvodu, ale je to tak.

Milé čtenářky, sdílejte prosím tento článek, abych mohla od někoho dostat praktickou radu a podařilo se mi manželův problém s nadýmáním vyřešit. Děkuji.

Co mám dělat? Manžel si za den prdne až stokrát!
Ohodnoťte tento článek!
3.67 (73.33%) 3 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno