Je to love song

Novinka je vlastně love song s otevřeným koncem a hlavně je to další posunutí laťky, protože tentokrát se kapela podívala do Japonska. Ve městech Tokio, Kjóto a Fukuoka natočili členové 40 hodin materiálu.

„Část mé rodiny pochází z Japonska a natočit videoklip právě tam jsem si vždycky přál. Točili jsme čtyři dny od nevidím do nevidím, spali dvě hodiny denně. Modlili se, aby nám neodešla kamera, protože jsme neměli zálohu. Prosili strážce zákona, kteří nás neustále odněkud vyháněli, ať nás nechají točit. Ondra k sobě neměl štáb, jak bývá zvykem, a týmem jsem byl v podstatě jenom já a kamarádka Emi Ichinomiya, bez který by to nešlo. To prostředí nás nabíjelo, takže když jsme nemohli, přidali jsme,“ vypráví Mirai a dodává: „Tohle byla 96 hodinová zběsilá jízda, ze které Ondra jako zázrakem a skvělým střihem vykřesal parádní videoklip.“

„Pro mě rozhodně jedno z nejdobrodružnějších natáčení. Když mi Mirai volal, že vezmeme kameru a vyrazíme do Tokia natočit klip, neváhal jsme ani minutu. Tokio má 37 milionů obyvatel, v červenci tam je 40 stupňů a 100% vlhkost. To samo o sobě je dost náročné, a když připočtu deficit spánku, tak to bylo jedno z fyzicky nejnáročnějších natáčení. Z výsledku mám ale radost. Do japonské roadmovie se nám podařilo schovat i love story,“ popisuje Ondřej Urbanec – režisér videoklipu.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno