Manolo Blahnik oceňuje hravost ČR

Manolo Blahnik je módní ikona, kterou fashion milovnicím netřeba blíže představovat. Již 27. června zakladatel kultovní obuvní značky, kterou proslavil například seriál Sex ve městě, představí unikátní pár ručně vyrobených kozaček inspirovaných českým folklorem. Představení proběhne v rámci pražské výstavy s názvem The Art of Shoes.

Kozačky jsou ozdobeny 100 křišťálovými ověsy Preciosa, rukopis Manola je jasně čitelný. „České země pro mě mají speciální význam, jelikož odjakživa představují tradici a kvalitu, ale zároveň v sobě nesou cosi hravého a dobrodružného,“ potvrdil Manolo Blahnik. „Křišťály Preciosa dodávají mému designu čistotu a autenticitu. Jsem velmi rád, že se mohu o tento unikátní design při této příležitosti podělit s širokou veřejností,“ dodal.

Výstava The Art of Shoes

Výstava The Art of Shoes se do Prahy přesune z Petrohradu. Celkem je expozice rozdělena do šesti tematických sekcí – příroda, gala, umění a architektura, srdce, geografie a materiály. Na návštěvníky čeká kolekce 80 originálních kreseb a 200 bot, které se rodily téměř 50 let. Výstava The Art of Shoes bude zahájena v Museu Kampa v Praze 11. srpna 2017. Trvat bude až do 12. listopadu 2017.

Manolo Blahnik představí ručně vyrobené kozačky inspirované českým folklorem
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno