Ano, doopravdy nemám pekáč buchet

Když jsme se s manželem před 12 lety poprvé potkali, oba jsme byli sportovci. Já jezdila na kole a on běhal snad každý den. Jenže pak přišly povinnosti, děti a další starosti. Na pohyb přestal být čas. Byla jsem tak opravdu moc ráda, když manžela před pár měsíci napadlo, že spolu začneme chodit do fitka nedaleko našeho domu. Já budu chodit na skupinové lekce a on zvedat činky.

Začali jsme a skutečně u toho vydrželi. Byla jsem na nás tak pyšná. Nejdříve jsme se společně motivovali, ale to se v poslední době změnilo. Manžel mi začal říkat, že je opravdu divné, jak se mnou cvičení nic nedělá. Že nehubnu, mám pořád bachor a jestli se náhodou neflákám. Ranilo mě to, protože ani on zrovna neprošel nějakou zázračnou proměnou. Nepoznávala jsem ho. Pak se mi ale podařilo odhalit něco, co mě opravdu šokovalo.

Mohl se uslintat

Když jsme šli jednou znovu do fitka, moje skupinovka byla na poslední chvíli zrušena. Napadlo mě tak, že bych šla s manželem na hodinu do posilovny. Měli jste vidět jeho výraz. Nadšený rozhodně nebyl, ale pak kývnul. Převlékla jsem se, vstoupila do světa činek a začala pomalu chápat, co manžela na cvičení tak baví a proč má na mě tak zlé připomínky. Zrovna si povídal s vyzáblou mladou slečnou, která měla kulatý zadek v pestrých legínách a velké silikonové poprsí. A pochopitelně kompletní make-up, protože ten se přece do posilovny nosí. Nějaká závodnice bikini fitness. V obyčejných teplákách, domácím tričku a bez líčení jsem si začala připadat jak největší chudinka.

Takhle nějak vypadá manželův objev!

Když si mě manžel na dálku všimnul, slečna se začala hlasitě smát a on také. Pak si šel každý cvičit a já se zabydlela na rotopedu, protože jsem ani nevěděla, co mám v posilovně dělat. Tajně jsem doufala, že mi manžel pomůže a stane se mým trenérem. Bohužel to tak nebylo a dost možná to bylo dobře. Místo toho, aby chodil za mnou, neustále kroužil kolem vysolárkované bikini fitnessky. Mohl se uslintat. Snažil se očumovat nenápadně, ale já nejsem hloupá. Moje dobrá nálada a nadšení bylo pryč. Když jsem dorazila domů, dala jsem si zcela zoufale celou Milku a začala přemýšlet, jak manžela konfrontuji.

Prakticky jsem se zhroutila

Asi nejsem ten typ manželky, který by v sobě dokázal něco dusit. Tedy určitě nejsem takový typ, protože jsem se rozhodla manžela zeptat na celou událost ve fitku hned druhý den. Čekala jsem, že začne vyprávět o tom, jak je to pouze kamarádka. Že se mu vlastně ani nelíbí a pouze obdivuje její trénink. On se mi však podíval do očí, zhluboka se nadechl a pronesl: „Zamiloval jsem se. Nemůžu za to. Pochopím, když mě opustíš. Možná by to bylo lepší.“ Hodněkrát za život mě nějaký partner podvedl. Nedělám si iluze o tom, že by manžel měl oči jen pro mě. Ale říct tohle? Nedokázala jsem to pochopit. Náš vztah byl jinak docela harmonický a najednou se vše sesypalo jak domeček z karet.

Nyní je to již měsíc a s manželem se nebavíme. On do posilovny chodí dál, já jsem doma. Přemýšlím, co dál. Několikrát jsem se s ním chtěl začít bavit. Chtěla jsem mu položit tolik otázek, ale neměl by to být on, kdo se pokusí vše vysvětlit? Někdy si říkám, že ho to možná přejde, protože ho mladá holka přeci nebude chtít, ale třeba se pletu. Fakt netuším, jak po tom, co mi řekl, navázat znovu konverzaci.

Milé čtenářky, sdílejte prosím tento článek. Zajímají mě vaše rady a názory. To jsou doopravdy bikini fitness tak krásné? Děkuji.

Manžel mě chce opustit kvůli závodnici bikini fitness, do které se zabouchl
Ohodnoťte tento článek!
4.96 (99.17%) 121 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno