Nepochopitelný zážitek

Když jsem se s manželem naposledy milovala, stalo se mi něco, co si nedokážu vysvětlit. Od tohoto zážitku mě pronásledují různé myšlenky. Když jsme byli v tom nejlepším, manžel mě oslovil jménem jeho šéfa, a to dokonce dvakrát za sebou. Nebylo to žádné potiché zašeptání jména, ale zcela zřetelné a jasné: „Ach, Pavle, Pavle!!!“

Manžela jsem ihned odstrčila. Je pravda, že jsme byli oba mírně posilněni červeným vínem, ale rozhodně jsme nebyli ve stavu, ve kterém bychom nevěděli, co děláme. O to horší a méně pochopitelný pro mě celý zážitek byl. Jak se mu to mohlo stát? Co to znamená? To při sexu se mnou myslí na šéfa? Hlavou se mi honilo a stále honí tisíce otázek. Manžel mi nedokázal ani na jednu odpovědět. Od té doby spolu nespíme a prakticky ani nekomunikujeme.

Nechcete přijít o další zajímavé příběhy našich čtenářek? Sledujte nás na Facebooku!

Je to homosexuál?

Četla jsem hodně příběhů, kde se manžel ve vysokém věku a po několika letech manželství přiznal, že je homosexuál. Já u toho mého nikdy žádné náznaky nezpozorovala, ale to nemusí prakticky nic znamenat. Manželův šéf je docela fešák a vždy mi přišlo, že si s manželem dokonale rozumí. Kdyby šéf manžela štval, ještě bych pochopila, že pod návalem pracovního stresu dokázal nějakou divnou souhrou náhod říct to, co řekl. To však není tato situace. Manžel chodil z práce s úsměvem na rtech. Začínám mít vážné obavy, že je to nepřiznaný homosexuál. A náš zážitek odstartoval postupný rozpad našeho vztahu.

Vyčítám si to

V poslední době si čím dál tím víc vyčítám, že jsem celou situaci jen tak nepřešla. Jenže to mám něco takového skutečně přehlídnout? A co dělat, když by se to opakovalo? Opravdu nevím, co dělat dál. Kdyby alespoň vyslovil ženské jméno. To bych hned věděla, že se jedná o nevěru a mohlo by se vše nějak rozumně řešit.

Možná se některé z vás stalo něco podobného, a proto poprosím o radu a váš názor. Chytám se každého stébla a tipu, který mě dokáže z této životní situace dostat.

Proč mě manžel při sexu oslovil jménem jeho šéfa a jak situaci řešit?

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno