Prsa prohrála boj s gravitací a věkem

To, co nosím v podprsence, poznamenal můj věk (37 let) a dvě nádherné děti. Místo pevných trojek, které jsem vždy v životě měla, mi teď na hrudníku plandají dvě… no… škoda mluvit. Myslím si, že každá žena si to dokáže představit. Pohled do zrcadla je pro mě hodně těžký a prsa jsou nyní bez diskuze jedním z důvodů mého malého sebevědomí.

Začala jsem přemýšlet nad plastikou, nakoukala hromadu reportáží a pročetla stovky diskuzních fór. Mám tedy velmi dobrou představu o tom, jaké výhody a nevýhody jsou s umělými prsy spojeny. Nikdy jsem silikonům nefandila, ale vždy se jednalo o případy, kdy si nějaká dvacetiletá modelka či tupá YouTuberka nechá udělat balóny jen kvůli tomu, aby se stala slavnou v českém bulváru. Moje situace je však jiná a já je chci. Jediný problém je, že stojí kolem 70 až 80 tisíc.

Nechcete přijít o další zajímavé příběhy našich čtenářek? Sledujte nás na Facebooku!

Probrala jsem to s manželem

Šla jsem za manželem s nápadem nechat si udělat silikony. Čekala jsem, že bude protestovat, protože je vždy pomlouval, ale ukázalo se, že to byla asi přetvářka. Měli jste vidět jeho nadšený výraz. Skoro to vypadalo, že jsem se ho měla zeptat už dávno. Dokonce mi nabídl, že vše kompletně zaplatí z vlastních úspor, které má na nové auto. „A co za to,“ zeptala jsem se ho s nadsázkou, aniž bych věděla, že se mi doopravdy chystá klást nějaké podmínky. Odpověděl, že zdarma to určitě nebude. Vše promyslí a dá mi vědět. Druhý den mi z zpráce poslal mailem následujících 5 pravidel. Když je dodržím, nová prsa mi kompletně zaplatí.

  1. Musím si nechat udělat minimálně pětky.
  2. Musím s ním mít pohlavní styk minimálně třikrát týdně.
  3. Musím mu je ukázat, když si řekne.
  4. Ven nesmím nosit výstřihy.
  5. Nesmím se opalovat nahoře bez.

On se snad zbláznil

Chvilku jsem na podmínky vypsané v mailu jen nevěřícně koukala. Nevěřila jsem vlastním očím. Můj manžel se musel zbláznit. Je pravda, že ve vztahu byl vždy přísnější a nikdy jsem nepatřila zrovna k rozmazlovaným ženuškám, ale tohle jsem od něj nečakala. Vždyť ty podmínky jsou úplně absurdní. V první řadě si rozhodně nechci udělat pětky a v druhé není možné mě nutit k tomu, abych s ním po tolika letech manželství více spala. A odhalovat hrudník, když si ukáže? To už mi přijde úplně jako šikana. Prsa bych nikde nevystavovala, ale zákaz nošení výstřihu. To už bych si rovnou mohla navléknout nějakou burku a na veřejnosti se zahalovat od hlavy k patě.

Bohužel prsa potřebuju, a proto mě i přes bláznivost uvedených pravidel hlodá v hlavě, zda-li si jen nevymýšlím. Jestli z toho nedělám zbytečné drama. Možná bych velká prsa snesla. Stejně tak by to mohlo oživit náš vztah a je možná hezké, že by pak manžel žárlil. Nevím, doopravdy nevím, co si o tom mám myslet. Mám v hlavě zmatek.

Ženy, jak byste se na mém místě rozhodly vy? Dejte mi vědět v komentářích dole.

Manžel mi zaplatí umělá prsa, jen když dodržím těchto 5 pravidel
Ohodnoťte tento článek!
1.25 (25%) 4 hlas/ů

5 KOMENTÁŘE

  1. V tomto pripade bych nevyhovela a radsi si skudlila a zaplatila si je sama. Ty petky vas mohou stat bolesti v krizi minimalne. Vase zada budou trpet na tu vahu. Chodit zahalena? Nevim, snad kazda zena musi uvazit zda je vhodne se oblekat tak ci tak a ne aby ji to nekdo diktoval. Nuceny sex? Pak vas nebude bavit jeste nakonec a budete nesnaset to ze jste na to kyvla. Ukazovat na pozadani? Ne. Jste manzelka, ne otrok. Osobne se nahore bez neopaluji. Asi kdybych byla zalezla na zahrade tak ano. Na to abych se opalovala nahore bez jsem krapet stydlivejsi.

  2. No… Já s mou svobodnou myslí mám kopřivku jen z těch slov “musím” a “nesmím”. Mě si můj chlap nedovolí něco přikazovat či dokonce zakazovat! Ti, co to zkusili, těm říkám bývalí. Vynucovat sex? Copak jste jeho sexuální otrok? Když nechcete tak prostě nechcete, co si to vůbec dovoluje?! To samý s ukazovaním prsou jak si on řekne. A když nevyhovíte tak jako udělá co😂 Serve Vám tričko, či vás rovnou znásilní? Nesmíte ven nosit výstřihy? Nezačal konvertovat k islámu? Mě to tak přijde. Můj celkový názor? Rozvedla bych se. Pochybuji, že máte jinak spokojený vztah, když si dovolí toto napsat, a snad to myslet vážně. Bere ten člověk vůbec ohledy na vás, vaše potřeby a přání, nebo vidí jen sebe a co chce on? Vykašlete se na prsa nebo si je uhraďte sama, když jsou opravdu pro vás důležitá. Ale víc bych asi řešila ten vztah, tohle mi normální nepřijde.

  3. Já jako totální paranoik bych v tom okamžitě viděla to, že teď když není sex 3x týdně, že asi chodí jinam…. a asi někam kde ty silikony má. Našetřila bych si…buran jeden.

  4. KTASTROFÁK!….. je to vaše tělo!! Vždycky bylo..a vždycky bude…to se o chlapech říct nedá. Nebyli vaši a nikdy nebudou..a tendle konkrétně by mě brzy být bývalým!!! V jiném nábožentsví..prosím.V jiném století…pochopím. Dns? a tady?…. VYLOUČENO!Nejsm žádná feministka, naopak, jsemažvelmi vstřícná kchlpaum a myslím, že oproti jiným ženám mám celkem posunuté hranice tolerace!! Když to vezmu zpětně…teď výstřihy nosit smíte? Teď s vámi tolik spát nepotřebuje? Teď se opalovat nahoře bez smíte? …teď mu to nevadí…proč tedy?… Bude více majetnický,až budete mít “pětky”..dle vaší rovnice,bude více žarlit “roztomile”…bude vás více milovat?…PAK…až PAK?..teď ne?…. Pokud se vámjehopořadaky zdají postavené na hlavu..je to zcela správný pocit … …nová prsa?..potřebujete…jsem zcela”PRO”!!!..platit si je sama???…ted,..už ne! Máte dve krásné deti.Dan za dve krásné deti….deti které máte s ním..s nekym, koho evidentne neznáte tak mnoho,jak si myslíte. On je nenosil,nekojil, neprocházel telesnými zmenami spjatymi s materstvím. a neni posuzovan prisnym pohledem na ženské trendy krása společností..a už vubec ne svoji parterkou.!!! Takže…ano…jdete…at zaplati ze svych uspor nanove auto,zda 3 ci 5ky je mezi vami a lekarem. Az je budete mít,pred pokládám,ze vám je sotva bude preparovat ven…..udelejte podle sveho.Získáte na sebevedomí. Budete se citit více sexy…více s ijistá sama sebou.a uvidite konecně,to,co ted videt nejste schopna! Seberete se..a kopnete toho samolibeho, machoistického hulvata do zádele! A vase pekne poopravene trojky velmi brzy bude obdivovat nekdo,kdo si je zaslouzi..ajako bous…ZA JEHO PRACHY krkoun jeden omezenej!Uááá…cifix..mě jímá vztek 😀 ..vsechno vím, snadno se radí,hure se kona..a emocni vazba u vas asi bude velmi silna..ale vse ma svuj prirozeny posun..vyvoj a cas..casem prohlidnete…neupirejte si nova prsa za jeho kešeně..a velikost si s Mudr domluvte vy sama..zpetne uz neudela nic!..pak se děj vule páně! …

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno