Manžel na telefonu

Chápu, že do téhle situace se moc žen nedostane, ale i tak hledám pomoc a radu, která by mě dokázala zachránit. Manžel se za 2 týdny vrací domů z vězení, kde byl 3 roky za krádež. Nejdříve jsem ho chtěla navštěvovat, ale on mi řekl, ať nejezdím. Že to není prostředí, kde bych měla trávit čas. Ať raději zůstanu doma a starám se o malou, která se nám chvilku před jeho nástupem narodila. Po celou dobu jsme si tak pouze telefonovali. Bylo pro mě těžké mít manžela ve vězení a nemít vedle sebe chlapa. Ve stejné chvíli se vedle přistěhoval soused. Fešák. A bylo vymalováno.

Malá říká sousedovi „tatínku“

Nejdříve jsem si s Markem (tak se soused jmenuje) povídala na chodbě. Vzájemné sympatie rozhodně nechyběly. Bylo vidět, že má rád děti. Začal mě přitahovat a já si ho pustila více do života. Pozvala jsem ho k nám domů na kafe, pak na druhé a na třetí. Přišla otázka, kde je můj muž. Styděla jsem se říct, že ve vězení. Tak jsem zalhala a vymyslela si historku o tom, jak mě opustil. To dodalo Markovi sebevědomí a políbil mě. To bylo tři roky zpět a já od té doby dostala polibků od Marka na všechna možná místečka mého těla snad miliardu.

I tak jsem však dokázala vše kontrolovat tak, aby Marek pochopil, že se nechci vázat. Třebaže jezdíme na výlety, dcerka má Marka za tatínka a trávíme spolu víkendy, tak jsem mu vždy dávala jasně najevo, že se nechci vázat. Nechci doma chlapa. Proto spolu nebydlíme a když nechci, tak se třeba několik dnů ani nevidíme. Jen si každý den píšeme přes WhatsApp. Byly momenty, kdy jsem toužila si Marka ještě víc pustit do života, ale neudělala jsem to. Protože jsem věděla, že můj skutečný manžel se jednoho dne vrátí. Jen jsem netušila, že to bude tak rychle.

Nechcete přijít o další zajímavé příběhy našich čtenářek? Sledujte nás na Facebooku!

Zabije ho!

Zdají se mi noční můry. Představuji si, jak manžel přijde z vězení uprostřed noci, objeví mě s Markem v posteli při nějakém divokém sexu a probodne ho kuchyňským nožem. Nebo se mi zdá, jak se manžel vrátí a pak potkáme Marka na chodbě a on udělá děsnou scénu. Marek, ne manžel. Manžel totiž nebude vědět, co se děje. Jediné, co se mi nezdá, je to, že by vše proběhlo hladce. Že manžel přijde, promluvíme si a já mu začnu vysvětlovat, jak jsem se cítila zoufalá a lhala mu jen kvůli tomu, aby neztratil ve vězení nějakou podporu. Jeho rodiče ho totiž zcela zavrhli. Aktuálně mám 2 týdny na to, abych něco vymyslela. Možná to zní hnusně, ale skutečně se netěším na to, až se manžel z vězení vrátí. Vše by bylo o tolik snažší, kdyby v něm zůstal ještě několik let a já měla možnost s Markem vše probrat a náš vztah ukončit.

Budu vděčná za každou radu. Nikdy jsem si nemyslela, že tři roky utečou tak rychle. Po celou tu dobu se uvnitř mé hlavy vše různě motalo, zažívala jsem smutek i radost, vzrušení i stud. Vždy mi ale ve výsledku šlo o to, aby moje dcera byla v pořádku. Jak pochopí, že Marek nebyl její tatínek a skutečný tatínek byl ve vězení?

Milé čtenářky, sdílejte prosím tento článek. Zajímají mě vaše rady a názory. Manžel se z vězení vrátí již opravdu brzy. Děkuji.

Manžela za 2 týdny pustí z vězení. Celou dobu jsem ho podváděla se sousedem
Ohodnoťte tento článek!
2 (40%) 4 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno