Miluje Terezu?

Někdo má doma alkoholika, já mám doma chlapa, který se z nějakého záhadného důvodu stal závislý na seriálu Ulice. Jak asi většina z vás dobře ví, přes prázdniny má seriál pauzu. To pochopitelně zamrzí, ale že to dokáže rozbrečet chlapa, to jsem vážně netušila. Nejdříve jsem se tomu smála, ale nyní začínám mít vážné obavy o to, zda-li vedle sebe nemám nějakého blázna.

Ulici jsme sledovali vždy společně. Já jsem to přítele naučila. Hned ho to chytlo, znal všechny postavy a na netu začal koukat na seriál zpětně, aby znal všechny příběhy. Má obrovskou slabost pro Terezu Jordánovou, ale přeci bych nežárlila na nějakou postavu ze seriálu. Vždycky mě zaráželo, jak ho jednotlivé díly a situace v seriálu dokáží rozhodit, ale vážila jsem si chvilek, kdy jsme spolu a relaxujeme před televizí. Přeci jen na sebe jinak moc času nemáme.

Stačila jedna otázka

Když jsem se ho minulý týden večer zeptala, co budeme dělat, začal brečet. Takovou reakci jsem opravdu nečekala. Zavřel se na záchod a já nevěděla, co se stalo. Když vyšel, donutila jsem ho si ke mně sednout a vysvětlit mi celou scénu. Bylo mu to extrémně trapné a moc dobře si uvědomoval, že ho budu mít asi za blázna. Přiznal se mi, že má teď toho v práci hodně a chybí mu v životě trošku pohody. Chtěl by zase sledovat Ulici! Když jsem mu jen chladně odpověděla, že si bude muset počkat, znovu se rozbrečel jak malé dítě!

Nechcete přijít o další zajímavé příběhy našich čtenářek? Sledujte nás na Facebooku!

Co teď?

Trvalo mi několik dní, než jsem všechno rozdýchala. Bylo pro mě opravdu hodně těžké uvěřit, že mého chlapa, který by měl být schopný mě ochránit, rozbrečí absence průměrného seriálu v televizi. Jasně, je to asi lepší, než kdyby chlastal, hrál na automatech nebo se chodil ven někam bavit za prostitukama, ale i tak. Není přece možné, aby skoro třicetiletý chlap takto reagoval. Pravda, je to tak trošku mamánek a nikdy pro mě nebyl symbolem neohroženého hrdiny, ale to nevadí. Jeho pláč kvůli Ulici ho degredoval na malou fňuknu. Ráda bych pro něj něco udělala… nebo vlastně ani, nevím.

Je třeba najít vysvětlení

Nemám vystudovanou psychologii a fakt nevím, co mám nyní dělat. Ráda bych si s ním znovu promluvila, ale mám tak trošku strach, že by mu to nebylo příjemné. Znovu brečet jsem ho nezažila, avšak nemohu si být jistá, že nebrečí třeba někde v soukromí. Jak byste v takové situaci postupovali a je normální, aby někdo až tak moc miloval nějaký seriál? Není přítel třeba latentní homosexuál? Jen dodávám, že já na něm v posteli nic nepoznala.

Milé čtenářky, sdílejte prosím tento článek. Zajímají mě vaše rady a názory. Děkuji.

Můj přítel je závislý na seriálu Ulice. Nyní se mi rozbrečel!
Ohodnoťte tento článek!
2 (40%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno