Nelíbí se mi, že můj syn obdivuje plzeňského kulturistu Grznára
zdroj: YouTube.com / Filip Grznár Pavel Beran

Moje omáčky mu nešmakují

Kulturistika a fitness je mezi mladými v dnešní době extrémně populární, proto jsem synovi v chození do posilovny nějakým způsobem nebránila. Není to sice nejlevnější, ale i tak jsem měla radost, protože konečně zvednul zadek od počítače a začal něco dělat. Bohužel jsem si v nedávné době všimla, že z koníčku se postupem času vyklubal životní styl se vším všudy. Skoro by se dalo říct závislost. Tělo mého synáčka se začalo měnit a moje husté omáčky s knedlíčky mu přestaly chutnat. Místo toho začal hltat kuřecí maso a rýži. To však nebylo to nejhorší!

Za blbosti utrácíme 3 tisíce měsíčně

Synův nový jídelníček začal zatěžovat náš rodinný rozpočet. Další výdaje šly do různých bílkovinových prášků, které si míchal po každé náštěvě posilovny. Která je sama o sobě také dost drahá. Celkově se výdaje za cvičení našeho syna vyšplhaly na částku kolem 3 tisíc korun měsíčně, což je pro nás opravdu hodně. Podle mě jsou to absolutně vyhozené peníze. Pochybuji o tom, že zmíněné přípravky fungují a jsou zcela zdravotně nezávadné. Něco, co má na sobě napsáno „virus“, zrovna dvakrát moji důvěru nevzbuzuje. Již brzy plánuji přestat vše platit, ať si synáček najde brigádu. Když může zvedat činky, proč by někde nemohl zvedat třeba krabice.

Steroidové problémy s gramatikou

Jednoho dne jsem k synovi do pokoje, abych se ho zeptala, zda-li nepotřebuje něco vyprat. Všimla jsem si, jak na YouTube sleduje video s nějakým kulturistou. Jeho projev byl primitivní, neustále opakoval ta stejné slova a divákům opravdu velmi vulgárně nadával. Navíc mluvil zrovna o steroidech a dalších nebezpečných látkách. Nechápala jsem, jak může syn někoho takového sledovat. Sdělil mi, že kašlající borec na obrazovce je Filip Grznár. Plzeňský kulturista, který nejde pro sprosté slovo daleko. Absolutně jsem to nechápala. Takový člověk je vzorem pro mého syna? Když jsem byla mladá já, obdivovala jsem někoho, kdo byl chytrý a něco skutečně dokázal. Tedy pravý opak Filipa Grznára, jehož prezentace je úděsné. Synovi jsem vypnula monitor a požádala ho, aby se na videa takového člověka již nedíval.

Dále jsem hledala, kdo je Filip Grznár

Jen co jsem vyšla z dětského pokoje, napadlo mě, jestli jsem to nepřehnala. Přeci jen toho člověka moc neznám. Sama jsem si otevřela jeho Facebook a neuvěříte, co jsem viděla. Pan Grznár přezdívaný některými diváky milionářem z garsonky mluví sprostě neustále, dává přesný návod k aplikaci steroidů a navíc má velmi útočné komentáře na imigranty, homosexuály a třeba i fotbalisty. Přiznává se k tomu, že mlátí ženy! Když neumí jeho přítelkyně vařit, „láme jim rypák“. Docela se divím, že ho ještě někdo nezažaloval. Pravděpodobně by se Filip Grznár nedoplatil.

Filip Grznár
zdroj: Facebook Filip Grznár

Syn mluví jak dlaždič

Od té doby, co syn sleduje videa Grznára na YouTube, mluví velmi sprostě. Do telefonu kamarádům nadává a raději mě ani nezajímá, jak musí mluvit přímo v posilovně. Určitě dělá celé naší rodině ostudu. Jestli tam křičí a dělá to, co dělá Grznár, je to skutečně ostuda. Když jsem se mu snažila domluvit, jen kýval hlavou a říkal, že tomu nerozumím.

Toto video je důkaz, ale doopravdy v něm padají hodně sprostá slova

Aktuálně jsem v situaci, kdy nevím, jak bych měla pokračovat. Chci synovi vysvětlit, že jen v ČR existuje hromada jiných sportvoců, kteří něco umí. Co třeba takový Šebrle. Nebo Čech. Dokonce i na YouTube v oboru fitness vidím mnoho nadějných mužů, kteří také mají obrovské svaly, ale nemusí mluvit sprostě. Příkladem je třeba Tomáš Lukáš či výživový poradce Fredy Krígl. Nechci synovi nic zakazovat, protože by to taky mohlo dopadnout tak, že si nechá na záda vytetovat nějaké hlášky jeho vzoru. Tak snad dostane rozum a pochopí, že Filip Grznár není hrdina. Pochopitelně budu moc ráda za zkušenosti a názory dalších maminek neposlušný synů. Musíme držet při sobě?

Nyní jsem upřímně v situaci, kdy nevím, jak pokračovat a jak se chovat. Nechci synovi krást jeho koníček, protože každá rozumná matka moc dobře ví, co by se stalo, když potomkovi něco zakáže. Začne to dělat za zády rodičů a ještě intenzivněji. Pouze doufám, že dostane rozum. Byla bych vědčná za zkušenosti a názory jiných maminek. Jsem přesvědčená o tom, že nebudu jediná, která před takovým problémem stojí. Filip Grznár má obrovskou základnu náctiletých fanoušků a já to vážně nechápu.

Máte doma také syna, který obdivuje někoho, kdo se vám nelíbí? Sdílejte zkušenosti v komentářích!

Nelíbí se mi, že můj syn obdivuje plzeňského kulturistu Grznára
Ohodnoťte tento článek!
1.79 (35.84%) 659 hlas/ů

26 KOMENTÁŘE

 1. Velice trapný článek.. 😀 To že je to dítě blbé a nemá mozek a začne mluvit tak jak Filip Grznár je jen známka toho jak se nechá oblbnout.. Filip je člověk co toho hodně dokázal a ještě dokáže a ty jeho projevy souvisí s určitou reklamou.. 🙂 Ve skutečnosti je to normální člověk jako každej..

  • Puberťáci jsou lehce zmanipulovatelný takže nechápu co tu píšeš? taky si určitě v pubertě nadával a ještě ti to přišlo hrozně vtipné a coool. předpokládám že tvůj mozeček bude mít malinkou kapacitu když píšeš takové bláboly.

 2. Filip Grznár je blb, který se neumí chovat jinak a zastiňuje svoji vlastní blbost rádoby reklamou…Je to prosté blb zůstane blbem. O tom i víceméně svědčí jeho písemný projev…

 3. Větší slátaninu jsem dlouho nečetl, opravdu demence matky a trapnost článku mě donutila to dočíst až do konce. Sám se věnuji bojovým sportům a posilování a do toho mám vysokou školu, kdyby se náhodou paní matce zrodilo v hlavě něco jako: další tupan s činkou místo mozku .. Filipa Grznára nějak zvlášť nesleduji, ale každý kdo má všech pět pohromadě musí vidět, že jeho způsob vystupování ve videích je čistě jen marketing a tah jak upoutat pozornost a zvýšit si sledovanost, protože s něčím takovým na dnešní youtube scénu, která je zahlcená “Fitness odborníky” nikdo nepřišel.
  Paní matko, CzechVirus o čem vy píšete, je čistě jen název stejně jako adidas, nebo Palmex. A vězte, že jejich výrobky a legální suplementace jako taková je co se týče zdravotních benefitů daleko prospěšnější, než Vaše knedlíky s omáčkami.
  A zrovna Tomáš Lukáš, to je člověk, který radí naprosté hovadiny a lidé (kor začátečníci) kteří by cvičili podle jeho rad, tak to je teprve o zdraví ..
  Věřím, že Váš syn sám pozná, že mluvit jako dlaždič není úplně ta největší frajeřina, ale na to si musí přijít sám. Mějte se a proberte se.

 4. Nejtrapnější článek co jsem zatim četl jde vidět že o tom víte hovno …že Filip nic nedokazal? Získal profi kartu vyhrál několik velkých soutěži a hlavně tady v ČR se díky němu dozvědělo hrozně moc lidí o fitness jako takovém a jeho popularita rapidně narostla ….já po dočtení mohu jen děkovat jak mám skvelou mámu …protože jenom napsat že tomas lupínek mrdka je lepší než Filip prosím smazte celý tento web udelate společnosti sluzbu

 5. Právě tady je vidět, jak je většina lidí prostě zaostalých a celkově pozadu. Filip je člověk, co dokázal hodně, narozdíl od spousta lidí. Že ukazuje jak aplikovat steroidy. A co jako? Je to jeho věc. Že Váš syn bere bílkovinné prášky (proteiny), je úplně běžné a je to o dost lepší, než kdyby jste mu kupovala zmrzliny apod. Že Filip uráží fotbalisty atd. Ano, protože na světě je už víc fotbalistů, než pořádných chlapů a já chápu, když ho tohle štve. Že se z toho stal styl života, to je jako kdyby jste vy držela diety.A synovi bych nic nezakazoval, je to jeho věc a když bude cvičit podle Filipa, bude mít výsledky. Toť můj názor 🙂

 6. Prý Tomáš Lukáš 😀 😀 😀 Tomáš Lukáš je Láďa Hruška českého fitness, neví o tom ani zdaleka tolik, jen si hraje na znalce… Obdivovat někoho, jako je on by byl problém, Grznár je v pohodě. Narozdíl od TL se v tom opravdu vyzná. A co se týče jeho přístupu, je to jen show, tak klid 😀 Jestli má syn rozum, odnese si z těch videí to, co mu pomůže. Jestli je to debil od přírody, videa to neovlivní 😀

 7. Né, vůbec není poznat, že je ten článek napsán, jako reklama, je jedno jestli je pozitivní, či negativní, ale dotyčná asi není moc chytrá, jestli by nechala koukat syna na Tomáše Lukáše. To ať radši vezme půjčku a syna podpoří, určitě by rád zkusil nějaké závody. No a nebo mu paní dotyčná kupte roční spolupráci s T.L.M., ať je z něco pěkně oteklý knedlík, něco takového, co mu vaříte. Ten bílkovinový prášek je pro něj daleko zdravější a prospěšnější, než nějaké moukové omáčky. Je mi zle z toho, co se v dnešní době děje. Když nevěříte o tom, že protein,bcaa,glutamin apod. jsou nezávadné, tak si najděte klidně nějaké studie, sakra! Nejvíc směšní jsou ti učitelé a celkově lidi, co mají vystudované bůhvíco a řeknou, že proteiny jsou steroidy a podobné nesmysly! Směju se vám všem, ovce.

 8. Pokud někomu přijde 3000,- Kč měsičně za sportovní aktivity svého syna moc, tak je někde něco špatně…

 9. Debilismus …. Vas bych chtel mít za matku … víte o tom prd a budete kázat , nejdriv si neco o tom zjiztete z overenych zdroju než neco budete tvrdit .. a je mi lito vaseho syna že ma tak omezenou matku

 10. Tohle je strašná kopa hoven 😀 Přijde mi to jen jako vymyšlené kopnutí si do Grznára. Ještě by tomu člověk věřil, ale když tam píše o TL, tak to nikdo nemůže brát ani vážně 😀 Leda jestli si to nepsal Tomáš Lukáš sám 😀

 11. Větší blbost jste napsat nemohla…….
  1. o suplementaci si myslíte že nepomáhá, přitom o ní nic, opakuji NIC nevíte, přečtěte si studie apod. (samozřejmě že to nepomůže o 50% ve všem ale každé procento je znát)
  2.ve sportovních ohledech něco dokázal takže jako sportovní vzor OK… ale vyjadřování a chování má fakt bídné.. i tak si z toho člověk může vzít to dobré (rady apod.)
  3.pokud zminovaný syn bude chtít být profesionál v tomto sportu tak se těžko obejde bez steroidů a co je na tom špatného když někdo na plnou pusu řekne jak se to užívá apod??? myslíte si že steroidy jsou jen v kulturistice??????????? v kulturistice jsou často jen vidět na první pohled ale hojně se používají i v jiných sportech!!! a není tak složité zjistit si to, nebo přímo ověřit..
  4.pokud syn není blb tak si z F.G. veme jen to dobré (rady,zkušenosti)

 12. tady mam pro matku a všechny bezmozky jedno slušný video, který se stane určitě u všech nýmandů velkým favoritem.

 13. Tak vetší sračku a propagandu proti Filipovi jsem v životě nečetl…. Prostě sračka po prvních dvou odstavcích, hlavně je vidět jak jsou tady u nás naši lidi hloupí a nechápu co se do něj autor/ka vůbec sere 😀 😀 Je to úspěšný kulturista, hlavně dobrý trenér a celkově sportovec 🙂 a hláška, že to na čem je napsané virus nemůže fungovat a takřka píše, že je to škodlivé tak ta je asi nejvíc 😀 😀 mít takovouhle “maminku” doma tak myslím, jen na to až dovrším 18ti a vystřelim z knedlíkového ráje a půjdu si po své stopě… ZDAR knedlíkům s omáčkou od maminek 😀

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno