Volná menstruace bejby!

Víte, kolik průměrná žena utratí za celý život za menstruaci? Když se sečtou všechny výdaje a věci kolem menstruace, vyšplhá se částka na více než 150 tisíc korun!!! Za to je nejedna hezká dovolené v Chorvatsku, nebo třeba hromada oblečení a šperků. Přijde mi mnohem lepší takovou částku utratit za něco jiného a moje chamtivost byla dost pravděpodobně důvodem, proč mě zaujala metoda volné menstruace. Tedy menstruace, kdy žena nepoužívá při jejích dnech vložky ani tampóny. Zkrátka ona sama ovládá, kdy krev poteče a kdy ne. Pokud nevěříte, že je něco podobného možné, šeredně se mýlíte. Já sama jsem příkladem, že to lze naučit velmi rychle.

Začala jsem hajzlpapírem

Když jsem se začala volnou menstruaci učit, použila jsem pro jistotu místo vložky kus zmuchlaného toaletního papíru, který jsem si skřípla mezi pysky. Nechtěla jsem si zničit kalhotky, ale nakonec jsem zjistila, že taková bezpečnostní pojistka ani nebyla třeba.

Učení u mě totiž netrvalo dlouho. Celý fór volné menstruace spočívá v soustředění. Menstruace je totiž něco, co dokážete snadno ovládat. Poznáte, když se vám chce na malou? Když si potřebujete prdnout? Tak poznáte, kdy se vám děložní čípek naplní krví. Jen si toho celý život nevšímáte, ale jakmile se na tuto oblast zaměříte, doopravdy dokážete cítit, jak se vám v čípku hromadí děložní krev. Moje metoda volné menstruace a učení spočívala především v tom, že jsem si při menstruaci sedla nahá před zrcadlo, zavřela oči a vnímala tekoucí krev. Velmi rychle jsem se začala cítit jisná v tom, jak tělo vnímat. Moje výhoda je v tom, že pravidelně cvičím, takže mám dost silné svaly pánevního dna. Pokud jste na tom podobně, bude pro vás volná menstrauce hračka.

Nechcete přijít o další zajímavé příběhy našich čtenářek? Sledujte nás na Facebooku!

Pak si odskočíte na záchod

Jakmile se čípek naplní, tak si prostě odskočíte na záchod menstruační krev vypustit. Jsem schopná takto vydržet při nákupech, v posilce a dokonce i celou noc. Nedělá mi to sebemenší problémy a nechápu, jak jsem mohla ty dlouhé roky používat vložky a nepohodllné tampóny. Z volné menstruace se dělá až moc velká věda a katastrofické příběhy, jak volnokrámařkám teče krev po stehnu v supermarketu, jsou dle mého názoru lobby firem vyrábějících hygienické pomůcky pro ženy. Vždyť dříve bylo úplně normální, že žena dokázala menstruaci ovládat. Nebo vy si snad myslíte, že si pravěká žena vyráběla vložky z lopuchu? Nebo že ženy ve středověku používali látkové vložky? Kdepak, minulost patřila volné menstruaci!

Šetřím přírodu

Na volné menstruaci neboli bezvložkové metodě mě nejvíc baví, že neutratím ani korunu a navíc šetřím přírodu. Navíc stále objevuji, co moje tělo dokáže. Soustředit se na pánev a střed těla má dle mého názoru dokonce i meditační efekt, takže pokud si tak trošku ujíždíte na filozofiích z Indie, bude pro vás tato metoda ideální. Ženské tělo je dokonalá záležitost a umí si říct, co potřebuje. Dokáže se přizpůsobit. Sakryš, dámy, vždyť musíme rodit, tak snad zvládneme v sobě zadržet trošku krve! Já přežívám bez nehody, volně menstruovat jsem se naučila během pár minut před zrcadlem a užívám si to. Vy byste měly také!

Nepoužívám vložky ani tampóny! Naučím vás volně menstruovat během 5 minut
Ohodnoťte tento článek!
4.12 (82.47%) 97 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno