Přestalo mě bavit uklízet „pocintanou“ podlahu

Omluvte mě, ale asi už mi došla trpělivost. Každý den doma uklízím jako husa a nyní ještě musím bojovat s manželem, když ho poprosím, aby při močení seděl na míse. Vadí mi, že při močení ve stoje přeci jen nějaká ta kapička moči vždy ukápne vedle. Navíc to i při správné trefě tak nějak prská kolem a já musím vytírat a vytírat a vytírat. Absolutně mě to přestalo bavit, tak jsem poprosila manžela, jestli by si mohl při močení sedat. A pak si třeba ještě toaletním papírem vysát poslední kapičku z jeho chlouby. Myslela jsem si, že mu to nebude dělat problém, protože vysedávání na míse s mobilem v ruce považuji za jednu z jeho nejoblíbenějších aktivit. Tedy hned po rybaření, u kterého ostatně také jen sedí. Odpověděl mi NE! A víte proč?

Mužské důvody, proč při močení nesedět na míse

Upřímně jsem čekala, že mi začne vysvětlovat něco o tom, jak je sednout si při močení potupné. Že je to jen pro ženy a on jako správný muž bude při močení přeci stát. Abyste to pochopili. Můj manžel má dva metry, vousy a několik tetování. Není to nějaká sušenka a velmi si potrpí na to, že je mužem. Není to tedy zase úplně nějaký mačo, třeba u filmu Marley a já brečel jak malá holka, ale jinak si zkrátka zakládá na mužných projevech.

Nechcete přijít o další příběhy našich čtenářek? Sledujte nás na Facebooku!


Můj druhý tip na výmluvu bylo, že nemá čas. Přeci jen vytáhnout si ho z poklopce je o poznání rychlejší, než si sundat celé kalhoty a zasednout na mísu. Někdy mám pocit, že kdyby to šlo, tak muži nejradši močí do umyvadla, aby nemuseli ani mířit. Ale ani s touto výmluvou se manžel nevytasil.

Víte, jaké bylo jeho vysvětlení? Doslova mi řekl: „Já prostě nebudu při chcaní sedět, protože je to nezdravé.“ Zaskočilo mě to a zajímalo mě, jak je to nezdravé. Navíc jsem nechápala, proč manžela tak zajímá zdraví, když je schopný denně vykouřit krabičku cigaret a nejraději večeří smažák s tatarkou. Pokračoval ve vysvětlování: „Ty si u toho můžeš sednout, ale já jako chlap mám jinak řešenej močák a celkově jiné tělo. Když budu sedět, tak nemohu kompletně vyprázdnit všechnu moč a ty zbytky, co uvnitř zůstanou, mi akorát zadělají na močové kameny.“

Nevědela jsem, že mám doma doktora. Ale co jsem mohla říct? Jen jsem mu vše odkývala a musela si na chvilku sednout. Ne na mísu, ale na balkón. Zdraví manžela a všech mých blízkých je pro mě pochopitelně na prvním místě. Jen jsem nikdy neslyšela o tom, že by močení v sedě u mužů způsobovalo tvorbu močových kamenů. Celá řada manželů mých kamarádek v sedě močí (ptala jsem se) a žádné zdravotní komplikace se u nich neobjevují.

Poradíte mi, kde je močící pravda?

Zkoušela jsem pochopitelně i googlovat, ale nic pořádného jsem nenašla. Neexistuje žádná vědecká studie, která by potvrzovala, že močení v sedě u mužů stojí za tvorbou močových kamenů. Pochopitelně nejsem vševědoucí a dost možná jsem jen špatně hledala, a proto by mě před další konfrontací manžela zajímalo, jestli o tom někdo něco nevíte? Případně jestli nedokážete poradit, jak manžela donutit, aby při močení seděl.

Jak donutit manžela, aby při močení seděl? Tvoří se z močení ve stoje u mužů močové kameny? Dole pod článkem přidejte komentář!

Neuvěříte, proč můj manžel nechce při močení hačat na míse
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 4 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno