Objevte 4 klíčové momenty

Možná jste již dávno ztratila naději na lásku. Může za to například nepovedené první manželství, po kterém vám zůstal pouze váš milovaný brouček a hromada černobílých vzpomínek. Nebo jste jen měla smůlu a na toho pravého čekáte… bohužel jen mnohem déle, než byste vy sama chtěla. Cítíte, že k sobě potřebujete někoho, kdo ve vás dokáže oživit všechny pozitivní pomoci. Kdo vám vdechne novou dávku energie. Zkrátka hledáte spřízněnou duši. Dokážete ji však poznat, když sedí proti vám? Nápovědou vám budou 4 klíčové momenty, které nesmíte ignorovat.

1. Jeho dlouhé vyprávění vás baví

Neznala jste ho, ale po pár minutách vyprávění cítíte, že o něm chcete vědět více a více informací. Cítíte se, jako by byla zámek a vy unikátní klíč otevírající cestičky k jeho životnímu příběhu. Dokážete ho s nadšením poslouchat a nezačnete se nikdy nudit. Není to tím, že by vyprávěl jeden vtip za druhým. Je vážný, ale vy se musíte usmívat. Každá jeho věta vám říká, že se nedokážete informací nabažit. Ráda mu pokládáte otázky a jeho odpovědi vás fascinují.

2. Nesoudíte jeho chyby a on ty vaše

Nikdo není dokonalý. A ten, kdo si myslí, že dokonalý je, už jen z principu kvůli takové domýšlivosti dokonalý být nemůže. U zcela běžných lidí je logické jejich nedostatky a chyby posuzovat určitou optikou. Soudíme ostatní a utváříme si na ně názor. Někdy až nezdravě založený právě pouze na jejich slabých stránkách. Jenže u spřízněné duše to tak není. Muže se slabinami dokážeme pochopit. Jeho nedostatky nám přijdou zcela logické a dokážeme si z nich v hlavě udělat přednost. Takového muže vidíme ve zcela jiném světle.

3. Nezávídíte si úspěchy

Závist se opět řadí mezi zcela přirozené lidské vlastnosti. Svádět boj se záviděním často vede do pekel a někdy je mnohem snažší si připustit, že závidíme. Nezřídka se právě takové emoce mohou přetavit do motivace a hnacího motoru, který nás nutí podávat lepší výkony. U spřízněné duše však cítíte něco jiného. Úspěchy muži, který si to zaslouží, zcela upřímně a od srdce přejete. Nic nezávidíte a moc dobře víte, že tento stav funguje na obě strany. Neexistuje nic, co by vás donutilo jeho úspěch a životní mety vnímat s hořkostí. Výsledkem je něco jedinečného. Stáváte se pro něj podporou a on vás zahrne do jeho úspěchu. Najednou v sobě máte lavinu pozitivních emocí a objevila jste další důvod, proč se v životě radovat. Je to něco, co doopravdy nezažijete s jiným člověkem.

4. Nepotřebujete mluvit ústy a koukat očima

Jako by vše fungovalo zcela automaticky. Třebaže se na něj nemůžete vynadívat a povídá se vám s ním absolutně dokonale, vnitřně cítíte, že si vystačíte zcela bez jakýchkoliv slov a pohledů. Jako by vaše tělo fungovalo na stejné vlně s jeho. Neplatí to pouze o intimitách, ale také o zcela běžných aktivitách v průběhu dne. Dokonce i obyčejné čekání ve frontě se stává momentem splynutí, ve kterém se cítíte zcela bezpečně. Není důvod, proč od takových pocitů utíkat.

Neztrácejte spřízněnou duši z pohledu

Magnetismus mezi jednou a druhou spřízněnou duší je velmi silný, ale to neznamená, že si nemusíte druhou část vašeho já hlídat. Vykročte štěstí naproti a udělejte maximum pro dosažení finální rovnováhy. Jedině tak si nebudete nikdy vyčítat, že vám spřízněná duše jen tak utekla.

Jak pozná spřízněnou duši žena, která ztratila naději na lásku?
Ohodnoťte tento článek!
2.36 (47.14%) 28 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno