Děti slavných rodičů nemají úplně běžné dětství. Od svého narození jsou obklopeni penězi, slávou svých rodičů, novináři. To nejcennější jim však rodiče dopřát nemohou – čas. Ratolesti slavných tak hledají cesty, jak na sebe strhnout pozornost a dokáží své rodiče pěkně potrápit.

Tom Hanks

Jeho 26-letý syn Chet bojuje s drogovou závislostí už od svých 16 let. V posledním roce se Chet aktivně léčí a tvrdí, že teď už je to opravdu naposledy. Tom při něm vždy stál a ve všem ho podporoval.

Nicolas Cage

Syn Nicolase Cage byl v roce 2011 zatčen za domácí násilí. Od té doby se také snaží dostat z drogové závislosti.

Robert Downey Jr.

Indio Downey byl v roce 2014 zatčen za držení velkého množství kokainu. Jeho otec ho poté poslal na léčení.

Jackie Chan

Jaycee (syn Jackieho Chana) byl odstouzen k šesti měsícům ve vězení v Pekingu poté, co byl chycen za držení obrovského množství drog. Perličkou je, že jeho otec Jackie Chan byl jmenován protidrogovým velvyslancem čínské vlády v roce 2009.

Lionel Richie

Nicole Richie narozena 21.září 1981, byla obviněna za držení heroinu v roce 2003. Nicole byla také odsouzena v roce 2006 za řízení pod vlivem alkoholu.

Martin Sheen

Charlie je definicí problémového dítěte. Byl několikrát zatčen za užívání i držení drog, ale také za různá napadení.

Ozzy Osbourne

Kelly Osbourne byla v zatčena za napadení novináře Daily Mirror, kterého udeřila v klubu.

Tommy Hilfiger

Syn módního návrháře Richard je rádoby rapper. V roce 2010 byl zatčen za držení marihuany s podezřením z jejího prodeje. Kauce jeho otce stála 20 tis. dolarů.

Zdroj: www.ranker.com

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno