Snímek použit na základě licence od Shutterstock.com

Pokud existuje pár, který symbolizuje partnerské soužití, je to Channing Tatum a Jenna Dewan-Tatum. Takže když Channing dostal možnost napsat otevřený dopis do Cosmopolitanu, rozhodl se v něm zaměřit na svou ženu a dceru. A výsledek je opravdu roztomilý!

Zdroj: youtube.com

„Podle mě je láska nepodmíněná. Najdete někoho s kým můžete dál růst a někoho, díky komu chcete růst…“

Zdroj: youtube.com

„…a dělá Tě lepším člověkem, opravdu. Díky mé ženě, každý den doslova přemýšlím o tom, jak být lepším člověkem…“

First Father's Day with my girls!

A post shared by Channing Tatum (@channingtatum) on

“Ne vždycky čtu časopisy, ale když, je to Cosmopolitan s mou neuvěřitelně krásnou ženou na titulní stránce. Jsem na Tebe pyšný @jennaldewan”

Channing začal článek s vyslovením přání, že by si Everly mohla dopis přečíst až bude starší  – a že by si mohla být jistá tím, kdo je.

Channing napsal:

Jednou jsem přemýšlel o tom, jak má dcera čte tento článek. Představoval jsem si ji v době jejího dospívání, v době kdy objevuje svět, poznává svou sexualitu a sní o tom, že najde opravdovou lásku. Pokoušel jsem představit si, že si to přečte a pomůže jí to lépe pochopit muže, sex a partnerství a v tom jsem si uvědomil zvláštní věc. Nechci, aby chodila ven pro odpovědi na své otázky. Nejvíce si za ni přeji, aby neměla strach být neustále sama sebou, nehledě na své představy o tom, co od ni muži očekávají.

 

Poté zjistil, že Jennina jistota ve vyjadřování svých pocitů, co způsobilo, že se do ní bezhlavě zamiloval.

There's a little #ChanningAllOverYourTatum on @JimmyKimmelLive tonight! #WHD #whdtour

A post shared by Channing Tatum (@channingtatum) on

Channing napsal:

Přemýšlel jsem nad tím, kdy jsem se poprvé setkal s Jennou. Věděl jsem, že naše spojení je velmi silné, ale nebyl jsem si jistý, kam se náš vztah dostane. Potom jednoho dne, Jenna vyhrkla, že přesně věděla, co od života chce a že už to dál nemusí hledat, protože má mě. Neměla ani ponětí, co jí odpovím, jaká bude moje reakce, ale byla to její pravda. Pamatuji si, že jsem cítil neuvěřitelný spěch – byla to ta nejvíce sexy věc, jakou pro mě kdy udělala. Cítil jsem sílu, protože v ten moment přijala každou část mé osobnosti, dobrou i tu zlou. A já v tu chvíli věděl, že mě nezkouší nebo nedoufá, že splním nějaká očekávání. Její upřímnost byla důvod, proč jsem se do ní bezhlavě zamiloval. Než jsem to zažil, nevěděl jsem, jak toho dosáhnout. Teď vím, že mám to, po čem jsem vždycky toužil.

 

Channing doufá, že jeho dcera vyroste v silnou a samostatnou, takovou jako její maminka.

 Napsal:

To je to, co chci pro svou dceru – aby neměla očekávání v lásce a aby se nenechala ovlivnit zažitými standardy, aby se sama sebe zeptala, co od života chce a měla dost síly na to, aby to získala. Všichni víme, že každý z nás je jiný a má naplánovanou jinou cestu do našeho srdce. Učíme se, jak se k němu dostat, zamilovat se až po uši, dávat druhému to nejlepší ze sebe, aniž bychom čekali něco na oplátku. Podle mě existuje jedna věc, kterou si muži přejí, aby ženy věděly, že právě ony jsou pro nás vším. Pokud ženy začnou opravdu věřit v sebe sama a pocítí svou sílu, svět se stane magickým, to mi dělá hlavu.

 

Channing uzavírá tím, že se i nadále budeme osvobozovat od očekávání s ohledem na pohlaví a vytvoříme svět, ve kterém budou ženy opravdu slyšeny. 

 Řekl:

Žijeme ve společnosti, která dlouhodobě učila muže a ženy, aby plnili určitou roli a krása tohoto úžasného momentu je, že se těchto rolí konečně začínáme zbavovat. Zvláště ženy si uvědomují, že už nemusí odpovídat určitým standardům sociálního a sexuálního chování a to mění to,  co od mužů a jejich role obecně potřebují. Chci, aby ženy cítily, co znamená existovat ve světě, ve kterém jim muži opravdu naslouchají, ve kterém s nimi zacházejí jako s bohyněmi.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno