Žížaláci a pitný režim

S létem přichází i horké sluneční paprsky, které umí nejednoho z nás potrápit. Takové počasí však není ideální pro děti a jejich pitný režim. Velmi rychle u nich totiž dochází k dehydrataci. Společnost SodaStream myslí na děti a přichází na trh s limitovanou edicí v zajímavé dárkové edici Žížaláci, po které zatouží nejedno dítě.

Žížaláci jsou oblíbené pohádkové postavičky, které budou s jistotou pomáhat vašim dětem správně, a hlavně s radostí pít. Sada obsahuje 2 ks nápojových lahví 0,5 l, které se skvěle vejdou do školní tašky, batohu nebo jen tak do ruky. Inspirované jsou 2 večerníčkovými postavami plastelínových Žížaláků: modrého a červeného. Edice navíc obsahuje krásný originál knížky Žížaláci, který je v komiksovém provedení a plastelínu v 10 barvách.

Děti potřebují vodu. Hodně vody! Zatímco dospělému se doporučuje vypít 2,5-3 litrů tekutiny, dětský organismus má potřebu vyšší, protože je tvořen větším podílem vody. Dostat do dětí dostatek tekutin je mnohokrát až nadlidský výkon a nejeden rodič hledá způsob jak na to.
Řešením je udělat z pití pravidelnou a zábavnou aktivitu a dětem umožnit udělat si “žížalácký” nápoj podle jejich představ.

Pár tipů, jak podpořit děti:

  • I pitný režim může chutnat – jestliže dětem čistá voda nestačí, nabídněte jim perlivou vodu s kousky čerstvého ovoce, třeba i s bylinkami
  • Mějte naplněnou láhev stále po ruce a na hlavně na očích
  • Pijte společně s vašimi dětmi
  • Nabízet, nabízet, nabízet
  • Pořídit “hezkou” láhev z edice Žížaláci a uvidíte, že to půjde téměř samo

Nemůžeme opomenout fakt, že příprava domácí výroby perlivých vod může mít i edukační charakter, a to, děti vést již od mala k odpovědnému a etickému chování se k přírodě.

O co soutěžíme?

Na 10 soutěžících, kteří vyplní formulář níže a správně zodpoví jednoduchou soutěžní otázku, čeká úžasná limitovaná edice dětských lahví SodaStream Žížaláci.

Soutěž končí již 31. srpna 2017. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně

Naďa Joklová
Petra Novotná
Simona Lounická
Věra Sismilichová
Magda Veselá
Iva Kopřivová
Lenka Dufková
Michaela Rychlá
Lenka Majerová
Marie Špinarová

SOUTĚŽ UKONČENA: 10 sad SodaStream – limitovaná edice dětských lahví Žížaláci
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 3 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno