BaByliss se těší na vaše kadeře

Vydejte se na cestu k perfektnímu účesu, se kterým toto léto zazáříte! Zkrotit jednotlivé prameny vlasů je s revoluční loknovačkou BaByliss C1200E hračka. Tento model loknovačky je vybaven nejen patentovanou technologií a digitálně řízeným motorkem, ale také speciální funkcí nastavení směru natáčení loken.

Dle toho, v jakém stavu jsou vaše vlasy, si můžete vybrat mezi dvěma teplotními stupni – 210 °C je určeno pro jemné a 230 °C pro silnější vlasy. K dispozici máte časovač ohřevu s možností nastavení ve třech úrovních – na 8, 10 nebo 12 sekund.

Povrch loknovačky BaByliss je keramický, čímž chrání před nadměrným poškozováním vlasů. Vaše kadeře si díky speciální iontové technologii udrží potřebnou vlhkost a zářivý lesk. Pokud chcete loknovačku vyhrát, neváhejte se zúčastnit exkluzivní soutěže!

Nechcete přijít o další zajímavé soutěže? Sledujte nás na Facebooku!

O co soutěžíme?

Na jednu ze soutěžících, která vyplní formulář níže a správně zodpoví jednoduchou soutěžní otázku, čeká úžasná loknovačka BaByliss C1200E společně s BaByliss doplňky pro vytvoření originální vlasové kreace.

Soutěž končí již 27. června 2017. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s pravidly soutěže. Vyhrajte nádherný účes a krásu, jakou si zasloužíte.

Výherkyně soutěže

Anna Pytlíková

SOUTĚŽ UKONČENA: Vyhrajte revoluční loknovačku BaByliss – model C1200E
Ohodnoťte tento článek!
4.64 (92.89%) 76 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

  1. Přála bych si modrý jsou úžasné a přála bych je pro mojeho manžela zdůvodu toho že bude mít narozeniny a on si je moc přeje takové měl ale nechtěně si je nechal v kapse a vypral je a aby věděl že ho miluji než mu je objednám tak chci soutěžit o ně 🙂

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno