Před rokem a stále vše není v pořádku

Přesně před rokem jsem se postavila před zrcadlo a pohled do něj mě jako každý rok rozbrečel. Okejděná a neforemná mám opět skočit do plavek, aby se mi každý smál. To vše i po tom, co jsem se snažila od ledna hubnout a chodila pravidelně na skupinovky. Opět mi přišlo, jak kdyby vše bylo úplně k ničemu. Začala jsem na poslední chvíli před odjezdem na dovolenou hledat rychlé způsoby, jak zhubnout alespoň 10 kg. Nebylo by přeci možné, abych odjela za sluníčkem jak vepřík. Po chvilce googlování jsem objevila řešení. Tedy alespoň jsem si myslela, že je to řešení. Ve výsledku mi však tak zničilo zdraví, že se z toho ještě dnes vyhrabávám. O co šlo?

Potila jsem se tak, že jsem sebou práskla na zem

Hodněkrát v životě jsem zkoušela držet různé diety a přípravky na hubnutí, ale tohle jsem neznala. Google mě při hledání rychlého způsobu, jak proměnit moje kus sádla v ženskou postavu, odkázal na lék Adipex Retard aneb Zlaté vejce! Koukla jsem rychle na první zkušenosti a zjistila, že je to něco pro morbidně tlusté a je to na předpis. Za doktorkou jsem jít nechtěla, určitě by mi řekla, že mám raději běhat kolem salátu. Adipex Retard jsem si tak sehnala od nějaké paní přes inzerát. Zaplatila jsem převodem a lék mi dorazil poštou domů. Teď už vím, že bych takto znovu neriskovala.

Vzala jsem si první tobolku a šla ven. To byla ovšem zásadní chyba, protože jsem hodinu na to seděla na lavičce v obchoďáku, mokrá od hlavy k patě studeným potem. Třásla jsem se jak ratlík, dělalo se mi blbě. Když jsem vstala a ušla pár kroků, tak se mi zamotala hlava, že jsem omdlela a spadla na zem. Pak už si jen pamatuji probuzení se studeným hadrem na hlavě, který mi tam dala jedna prodavačka z přilehlého obchůdku. Aby byl vtip dokonán, byl to navíc obchod s čokoládovými pralinkami.

Nechcete přijít o další zajímavé příběhy našich čtenářek? Sledujte nás na Facebooku!

Další den jsem pokračovala

Po tomhle zážitku jsem šla spát a když jsem druhý den vstala, byla jsem přesvědčená o tom, že si další tobolku nevezmu. Adipex Retard mi zařídil krušnou chvilku a já ho nechtěla znovu zkoušet. Když jsem si ale stoupla na váhu, měla jsem 1,5 kg dole. To nemohla být náhoda. Asi si říkáte, že jsem blázen, ale vzala jsem si lék znovu a rozhodla se strávit den doma. Po hodině se vše opakovalo, jen se ke všemu přidalo bušení srdce. Nechutenství a ztráta hladu je tak nějak samozřejmostí, když máte co dělat, abyste zůstali při vědomí.

Brala jsem Adipex Retard dalších 14 dní

Do dovolené zbývaly dva týdny, tak jsem lék brala dál. Nevím, kde jsem k tomu našla odvahu. Byla jsem hloupá, protože k původním komplikacím se přidalo také zvracení, křeče v břiše, velká podrážděnost, dokonce i problémy s menstruací. Vše jsem přehlížela, stačilo mi vidět, že hubnu. Na dovolenou jsem odjela od 11 kg lehčí, ale upřímně – moc jsem si to tam neužila, protože i když jsem přestala léky brát, měla jsem tak rozhozené trávení a metabolismus, že jsem to tam přežila v poloze na lehátku o suchých toustech a černém čaji.

Co se děje dnes?

Ztracená kila jsem měla zpět během nějakých 3 týdnů po dovolené. A to jsem stále prakticky nejedla!!! Snažila jsem se najet zpět na běžný režim, ale zdravotní problémy mi to nedovolily. Měla jsem návaly a po každém jídle silné křeče. Dnes už je to lepší, ale stále se občas probudím se silným bušením srdce a nemohu jíst tak, jak jsem mohla dříve. Jakmile si dám něco těžšího, mám pocit, že to vše vyzvracím. Dnes už doopravdy vím, že užívání léku Adipex Retard bez konzultace s doktorem je risk se zdravím a životem. Nikomu nemohu doporučit to, co jsem udělala já. Pevně doufám, že se mi zdraví vrátí do pořádku.

SDÍLEJTE PROSÍM můj příběh, aby žádná další žena s pár kily navíc neudělala stejnou hloupost jako já! 🙁

Co nejbláznivějšího jste pro hubnutí udělali vy?

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno