Naštěstí nás už neupalují

Pro někoho to možná bude šok, ale čarodějnice existují i dnes a žijí zcela běžným životem. Musím to vědět, jsem jedna z nich! Nebydlím někde v chýši uprostřed lesů a nepojídám žáby. Čarodějnictví, okultní vědy, moudrost přírody a nadpřirozeno mě vždy velmi zajímalo. Už jako malá jsem se od babičky učila vše o bylinkách a hltala staré pověry. Nebyla jsem obyčejné dítě, všímala jsem si věcí, které ostatní nevidí.

Do tajů magie jsem pronikla díky jedné vědmě, kterou u nás v ulici každý považoval za starou bláznivku. Lidé měli strach s ní vůbec promluvit. Já ne! Po několika setkáních jsem strávila dlouhé roky usilovným studiem nejrůznějších věd, které stále studuji. Dnes se jako čarodějnice živím, sestavuji rituály na míru a tak dále. Vždy však s cílem pomáhat a dělat dobré věci. Sice bych mohla vše zneužít, ale tuto oblast čarodějnictví nerada pokouším.

Aktuální situace v politice mi zadělává na vředy

Protože kouzlím pro dobro lidí a společnosti jako celku, rozhodla jsem se udělat něco zásadního. Nemohu již totiž koukat na to, jak pan Miloš Zeman reprezentuje úřad prezidenta. Je to obrovská hanba. Je to starý muž, jeho zdraví je chatrné a morálka také. Nebojí se lhát lidem, není mu cizí pokrytectví. Představuje koncentrát všech špatných vlastností z politické sféry a znovu kandiduje. Bohužel v zoufalé době jsou nejhlasitější jedinci, kteří se nechají snadno strhnout davem a potřebují nějaký nepřehlédnutelný vzor. Zcela reálně zde tedy hrozí riziko, že pan Zeman bude znovu prezidentem. To nemohu dopustit!

Nechcete přijít o další zajímavé příběhy našich čtenářek? Sledujte nás na Facebooku!

Mám lektvar z jeho slin

Uvařila jsem z tohoto důvodu lektvar, který lidem ve zkratce mění volební preference. Jeho přesnou recepturu a několikadenní postup výroby vám nemohu sdělit. Snad jen prozradím, že se mi za velmi zajímavých okolností podařilo získat sliny pana prezidenta. Lektvaru mám více než 50 litrů a čím déle zraje, tím je silnější.

Vyzkoušela jsem ho na několika klientkách. Stačilo jim dát jednu kapku lektvaru do sklenice vody. Věděla jsem, že chtějí volit prezidenta znovu. Jsou to často ubohé ženy v těžkých životních situacích. Po 15 minutách jsem vznesla dotaz na to, komu chtějí dát v prezidentských volbách hlas. Jejich reakce? Různá, ale vždy negativně zaměřené směrem k Zemanovi. Kompletně otočily! Lektvar má magickou sílu dodat racionální myšlenky, otevřít oči a probudit hlubší sféry mozku, které jsou pro podprůměrně inteligentní lidi běžně uzavřeny. Lektvar nemá žádné vedlejší příznaky.

Jak lektvar rozšířit?

Nyní zcela logicky stojím před otázkou, jak dostat lektvar do pití co největšího množství lidí. Kontaktovala jsem již čtyři pivovary. Odpověděl pouze jeden s dotazem, zda-li jsem se nezbláznila. Majitelé pivovarů mají Zemana asi rádi. Ještě zkusím nějaké stáčírny minerální vody a distributory barelů s vodou do kanceláří, ale nedávám tomu velké šance. Nenapadá někoho návod, jak lektvar dostat mezi voliče Zemana?

Dokážete čarodějnici poradit? Co si myslíte? Sdílejte článek na Facebooku a pod článkem přidejte komentář!

Ústecká čarodějka: Mám lektvar, díky kterému nebude Zeman znovu prezidentem
Ohodnoťte tento článek!
2 (40%) 4 hlas/ů

2 KOMENTÁŘE

  1. Existuji take tajemne sily, ktere budou drzet zemana v uradu, protoze pres jeho nedostatky jako jediny brani zajmy ceskeho kralovstvi.

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno