Jednoduché střihy a kvalitní matroš

Bývalá modelka Andrea Verešová s návrhářkou Zuzanou Lešák Černou navrhla kolekci s názvem BLACKEVENING BASIC a LIMITED určená pro jaro/léto. V hlavní roli je minimalismus a kvalitní materiály. Hned si můžete všimnout originalních střihů naturálních barev. Zuzana Lešák Černá s Andreou Verešovou navrhovaly modely tak, aby si každá žena cítila se v šatech unikátně

„Koncept BLACKEVE byl vytvořen tak, aby splnil představy každé výjmečné ženy, která chce být sexy a nechce splynout s davem,“ říká Andrea Verešová. Na módní přehlídce byla vidět Česká Miss World 2016 Natálie Kotková, moderátorka Monika Leová, herečka Lenka Vacvalová, Miss ČR 2009 Aneta Vignerová a finalistka České Miss 2010 Kateřina Votavová.

Andrea založila nadaci

Andrea Verešová založila Nadační Fond Andrey Verešové NF AV. Podporuje děti, které nemají citové ani rodinné zázemí, případně jsou bez finančních prostředků na dobrý život. „Každé dítě si zaslouží lásku a šťastné dětství, stejně tak jako příležitost rozvíjet své nadání a najít smysl života. Každý splněný sen, úsměv na tváři, je pro mě obrovskou radostí. Věřím, že se nám společně podaří maximum, abychom zachránili co nejvíce dětských duší a splnili co nejvíce dětských snů“, tvrdí zakladatelka NF AV. „Beru to jako poslání a povinnost vrátit osudu, že byl ke mně laskavý“, doplňuje Andrea Verešová.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář
Prosím vyplňte Vaše jméno